6 Mar 2010. List otwarty z apelem o pokój na świecie: Ważne! Chciałbym do was zaapelowac o pokój na świecie ponieważ za dużo jest nieporozumie. 18 Kwi 2010. Język Polski» list otwarty do rządzących będący apelem o zachowanie. Bardzo proszę o pokój na świecie was wszystkich i każdego z osobna. Napisz list otwarty do rządzących będący apelem o zachowanie pokoju. w Lipsku znajduje się jeden z największych ogrodów zoologicznych na świecie. 22 Kwi 2010. Kościół Mój jest na świecie dla świata, nie stoi w miejscu, lecz jest stale w drodze. Kościół będzie naprawdę sakramentem zbawienia, rodzącym sprawiedliwość, pokój i miłość. Otagowane: Apel, Piotr Natanek, Ratujmy Polskę. Odpowiedzi: 6 to“ List otwarty do wszystkich katolików świata. Stowarzyszenie Przyjaciół Międzynarodowego Ruchu atd Czwarty Świat z przyjemnością przedstawia Państwu List Otwarty do kandydatów do Parlamentu po obchodach.
Nie o piękniejszy i lepszy świat, Nie o renesans na gruzach strat, w blasku. Prosze mi napisać list otwarty do rządzących będącym apelem o pokój. . Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata ma swoją cenę, wysoką. Witold w. Mazur 28. 08. 2009 13: 58. Popieram apel Rafała. List Otwarty Prof. Jacka Trznadla w sprawie tragedii smoleńskiej! Można też powielać i rozdawać, rozwieszać takie apele. Pokój na świecie może być zbudowany tylko na poszanowaniu zasad i we współpracy z demokratycznymi. 18 Paź 2007. w Polsce i 150 000 na świecie. w Apelu zatytułowanym, Wykorzenienie skrajnego ubóstwa drogą do pokoju-Deklaracja.
20 Lut 2010. Honor zachowany na tym świecie jest nic niewarty. Popieram ten apel, ale czy uwiązani przez rozliczne interesy z władcą tego świata. Na miłość nieobłudną, na sprawiedliwość, na świętość moralną i na pokój. 13 Kwi 2010. Jest mi wstyd za kolegę, który jest biedny, bo jego świat składa się z symboli partii, na salonie24. Zróbmy z tego jakiś list otwarty, formę apelu. a poza tymi oschłymi moimi opiniami-niech spoczywają w pokoju. . Taki jest ten świat nikczemny. Cele podobne do strzelca i lok. Komentarze do wpisu» List-Apel otwarty do Prezydenta Polski Lecha. Pokój jaki da Rosja Gruzji będzie prawem hegemona na narodzie podbitym! Świat. I tutaj mój apel. Szanujcie prawo do wypoczynku innych gości. Re: List otwarty do osób korzystających z pokoi g-Gość: opty 15. 04. 10. Apel Pani Haliny Rometzki. List otwarty pani Haliny Rometzki. Narodowa została natomiast przez nią przedstawiona jako miłująca pokój wspólnota.
List otwarty lek. Med. Matthiasa Ratha do Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Finansowego oraz zapewnienie długotrwałego pokoju i zdrowia na naszej planecie. w świecie uprzemysłowionym, wiodącymi przyczynami śmierci są zawały serca. 6 Mar 2010. Poniższy apel humanistów muzułmańskiego pochodzenia może spotkać się z różnorodnymi reakcjami. Który z czasem przekształcił się w otwartą i pełną miłości religię. Oby spełniły się ich życzenia życia w wolnym świecie" Czy islam naprawdę głosi pokój i tolerancję, odrzucając przemoc?

List otwarty. burger king apeluje do ludzi show-biznesu– pogÓdŹcie siĘ! Nasz apel kierujemy szczególnie do gwiazd, ponieważ one– jako osoby najczęściej. Mamy odwagę twierdzić, że wtedy świat stanie się odrobinę przyjemniejszy. Wszystkich ludzi show biznesu, którzy mają odwagę zawrzeć pokój ze swoimi
. Świat i Polska. Gruzja a usa-wizyta Hillary Clinton. List Otwarty do Władz Najwyższych Rzeczypospolitej. w pełni popieram apel. Niestety brak uczciwego wyjaśnienia sprawy fozz. Wielkiego Człowieka i bojownika o pokój, gdyż pokój to socjalna stabilizacja i państwo bez korupcji i złodziei. Apelem o Pokój na świecie zakończył się we wtorek (8 września) Międzynarodowy. i podane do publicznej wiadomości projekty list mieszkaniowych na 2010 r. . Apel ten kieruję nie tylko w swoim imieniu ale również w imieniu polskiej młodzieży. Ponieważ jednak jest to list otwarty, dlatego dla wspólnego pożytku. Ale to sprawiedliwość, pokój i radość w Duchu Świętym. Coaxil bo tak naprawdę to nikt na świecie nie wie jak on na mnie podziała. 26 Paź 2009. Drodzy mieszkańcy w naszym mieście coraz więcej osób jest przeziębionych lub chorych na grypę Powodem takich zjawisk jest brak

. w oliwskim zoo zamieszkały dinozaury (4 opinie); Pokój Zosi (28 opinii). List otwarty rodziców do wydawców podręczników. Tylko, że w przypadku tego apelu rodzice nie wnoszą o odroczenie obowiązku szkolnego. List Otwarty 2001-Nagły Atak Spawacza, tekst piosenki: List Otwarty 2001Wiosna 01 Nagły atak SpawaczaNasza pojebana nazwa nic kurwa. Pokój z Wami pierdolone skurwysyny. Nie przypuszczacie nawet że historię tworzymy. Apel do rodziców. Trojkacik. Czujesz jak ja. Trojkacik. Chcesz zmienić mój świat. Trojkacik. Zastanawiał się czy świat będzie mógł jeszcze nacieszyć się pokojem, skoro wybuch ii. Co roku, specjalnie na ten dzień Papież przygotowuje list otwarty. List o pokój z 19. 03. 2003r. Umiłowani Diecezjanie. Kolejny raz pokój w świecie jest wystawiony na ciężką próbę. Wobec nowego widma wojny, która zawsze.
26 Paź 2007. list otwarty o konstytucji iv rzeczpospolitej pierwszy. Prawdopodobne, choć skala hipokryzji w po wyrosła ponad wszystkie Mount Everesty świata) " członkiem" sympatykiem komuny. 19. 05. 2010), wojna i pokÓj (Ludwik Dorn; 17. 05. 2010). 05. 05. 2010), apel do premiera donalda tuska w sprawie.

21 Kwi 2010. 121 komentarzy to“ Odpowiedź na list otwarty Pana Posła Marka. Zastanówmy się więc, czy apel Pana Posła Migalskiego (którego. Jak zauwazył ktos na tym forum, nie podał pan ręki Jarosławowi Kaczyńskiemu na znak pokoju! aby na ile to możliwe świat doczesny uczynić opartym na wartościach. . Polski i całej Europy mają na celu apel o pokój i są sprzeciwem społeczeństwa wobec sytuacji w Ziemi Świętej. Co sądzą o konflikcie, o kótrym mówi teraz cały świat. 2010-07-17 17-35. List otwarty do mieszkańców Lubelszczyzny. Jesteś tu: Start» Publicystyka» Polityka» List otwarty młodych nau. Walki społeczne na świecie. Image-Walka z anarchizmem w Europie. Ruchu Wolność i Pokój oraz Konfederacji Polski Niepodległej, z którymi. Apel sac o solidarność. Co łączy sprzątaczki szwedzkiego klubu nocnego i wieżowiec w Warszawie? . Związek Firm Public Relations opublikował List Otwarty, który powstał w. „ powszechny na całym świecie wzrost niezadowolenia i społecznego niepokoju" kilka osób siedzących za zamkniętymi drzwiami pokoju hotelowego" w faktach deklaracje przypominają do złudzenia podobny apel z lat 20.
27 Cze 2010. Pod koniec 1986 roku krakowski ośrodek WiP, odpowiadając na apel Międzynarodowego. w Krakowie powstaje list otwarty do Michaiła Gorbaczowa. w przypadku prześladowania działaczy ruchu pokojowego na całym świecie. . Pokój jest pierwszym darem zmartwychwstałego Jezusa– powiedział kard. Religii świata, aby wspólnie modlili się o pokój na świecie. List do uczestników skierował prezydent rp Lech Kaczyński, który objął kongres honorowym patronatem. Poprzednia galeria. Następna galeria. Dzień otwarty w nbp.

Ten międzynarodowy apel o solidarność, rozpoczęty przez Międzynarodowy Ruch atd Czwarty. Pod apelem zatytułowanym„ Wykorzenienie skrajnego ubóstwa drogą do pokoju. Lire contre la misčre· List Otwarty do kandydatów do Parlamentu. Zadaniem uczniów było również wyszukanie sentencji o pokoju na świecie. Opracowali również Apel o pokój-list otwarty do przywódców krajów świata.
Kwatery i pokoje. Zaskakuje mnie ten spóźniony list otwarty bo wcześniej już burmistrz. We wszystkich mediach, przez cały dzień z apelem o nieprzyjeżdżanie do Kazimierza. Włączcie czasem telewizor, przeczytajcie gazetę i wyjdźcie czasem na zewnątrz do ludzi-monitor komputera to nie jedyne okno na świat. Jego Świątobliwość, Papież Jan Paweł ii, list otwarty Drogi Ojcze Święty! które emitują na cztery strony świata rakotwórcze pola elektromagnetyczne. Papieża pulsującym promieniowaniem pochodzących z anten an dachu jego pokoju w. Stacje bazowe na kościołach Apel o prawo do życia Do Prymasa Polski

. Na podstawie skali odzewu na nasz apel poparcia kandydatury Pani Irena. Żydów Polskich opublikowało list otwarty do Komitetu Pokojowej Nagrody. Przez Komitet Noblowski dla szerzenia idei pokoju w świecie targanym
. Dlatego zwracamy się do Pana Premiera z apelem o powołanie. Które jak żadne inne na świecie ceni wolność, czemu dało dowód w zrywie. Aleksandra Kruszelnicka, Pokój 32203. Magdalena Kruszelnicka, pedagog, Kraków.

29 Kwi 2010. Mieszkańcy Warszawy wystosowali list otwarty do prezydent stolicy z. Tam też można przez cały czas złożyć swój podpis pod apelem o uczczenie. Swoim oddaniem naszemu państwu stanowił wzorzec polskiego patrioty czasu pokoju. Wyobrażacie sobie, co ci, którzy tak nasz świat zmanipulowali, . List otawarty" Wspólnoty Ofiar Niemieckich WypędzeN" Jak długo będzie zatajana przed Narodem Polskim i przed całym światem odpowiedzialność Niemców za zbrodnie wojenne. Za" jedyną drogę prowadzącą do utrzymania pokoju" Wybraliśmy dla naszego" Apelu" formę Listu Otwartego do Pana. Oczywiście w naszym cywilizowanym świecie nikt nie powie otwarcie o„ wyeliminowaniu" Ustanowić należy rząd światowy w celu zachowania pokoju (za pomocą. Do tego otwartego apelu o masowe ludobójstwo przyłączył się departament ds. Publikuje powyższy otwarty list wyrażający poparcie dla inicjatywy posłów. 20 Sty 2010. katyŃ 2010· koŚciÓŁ na ŚWIECIE· koŚciÓŁ w polsce. Światowy Związek Kresowian wystosował następujący list otwarty. Zwracam się z apelem do wszystkich organizacji kresowych. Zgodnie z jego artykułem 105 zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości i zbrodnie wojenne nie podlegają przedawnieniu. Apel do mieszkańców Europy o jedność i pokój, wygłoszony z Mont Chetif. Synod Biskupów obraduje nad powołaniem i posłannictwem świeckich w Kościele i w świecie; List otwarty kard. Frantiąka Tomaąka zdecydowanie ustawia Kościół
. Apelem religii świata o budowanie trwałego pokoju na ziemi, w Krakowie zakończył się. że" Pokój to warsztat pracy, otwarty dla wszystkich. List do Ojca Świętego-podpisz się· Caritas Polska koordynuje pomoc dla
. Ponieważ wierzę, iż pokój na świecie zależy od pokoju w sercach jednostek. z Silingu: List otwarty do ofiar trzęsienia ziemi w Juszu; Teksty. z perspektywy Tybetańczyków: Dalajlama: Apel do duchowych braci i.

List apostolski Jana Pawła ii do młodych całego świata. List otwarty kardynała Frantiśka Tomaśka zdecydowanie stawia Kościół w Czechosłowacji po stronie" aksamitnej rewolucji" Apel o pokój w Jugosławii 20 grudnia 1991 . Więc taki Apel do Polaków którzy jak nie mają mieszkania to proszę włamywać. Ten List Otwarty wysłałem także pocztą elektroniczną do: Poranne Ekspresso. Czasem sam miałem ciarki na plecach. a przecież moje wiersze nie mówią o pokoju i spokoju. potyczki w Świecie literackim na emigracji
. Słuszny apel, bo takich chętnych na zamknięcie ipn jest wielu nieujawnionych konfidentów. Na cale szczescie twoje opinie, jak i ten caly tu" list otwarty" ma takie samo znaczenie. usa v/s Iran: ani wojna, ani pokój. Opinia publiczna na świecie już została z taką ewentualnością oswojona. 31 razy skomentowano wpis“ 04 List otwarty właściciela browaru i mój komentarz” Niech pan w swojej firmie nazwie pokoje po chińsku, znacznie wyprzedzi pan. Tej informacji brakuje na etykiecie– niech pan przeczyta„ Apel do. Bo admin chce przekonac swiat ze to piwo jest dobre i ma smakowac-prosze. Wczoraj apel do wszystkich uczelni, aby udzielały podobnej pomocy studentom. List otwarty do Ministra Spraw Zagranicznych rp Stefana Mellera. w każdych warunkach i w każdej części świata, niezależnie od tego czy chodzi o sto osób, . i wtedy będziemy mieć więcej czasu dla innych i otwarte serce. Ten apel Brata Rogera staje się dziś znowu aktualny. i modlimy się do Niego: „ Skieruj nasze kroki na drogę pokoju. Tak wielu ludzi na całym świecie wybiera tę samą drogę solidarności: bez nich, co stałoby się z nami na ziemi?
List otwarty owp. Ogólnopolskie spotkanie Narodowców w Warszawie. Apel-Solidarna Polska. Apel o ratunek Stronnictwa Narodowego. Otrzymaliśmy: We współczesnym świecie człowiek w pogoni za pracą, pieniądzem coraz. Opuszczonym, zrozpaczonym, łaknącym wolności, prawdy i pokoju” Warszawa, Benedykt xvi). Jankowskiego u św. Brygidy Senegal: apel abp. Dakaru o dialog" Jaskółki Pokoju" z Włoch na Kaukaz. Jest decyzja ratusza97" Gość Niedzielny" Wojna świata z celibatem90. Ukrzyżowany Triduum 02. 04. 2010 11: 00 4. 31· list otwarty.

. Jezus uczynił apel by przyjść przed Jego Obraz 8 stycznia 1993 roku. Gdy pokój zostanie przywrócony światu Bazylika będzie odbudowana i wszystkie. przebudŹcie siĘ i podejmijcie dziejowe WYZWANIE· List otwarty w. Tego dnia na całym świecie dziękujemy przedsiĘbiorcom i twÓrcom-wielkim. Pokój Jej Duszy! Dodał: Administrator 2007-05-16 15: 59: 00. Stowarzyszenie KoLiber poparło apel Stop Polityce Na Uczelniach-www. Apel. Edu. Pl. Stowarzyszenie KoLiber popiera list otwarty do Przewodniczącego Komisji Europejskiej w. 17 Paź 2008. Zbudowania świata sprawiedliwości i pokoju. Te wypowiedzi pozwalają im nabrać sił. Tak liczne zgromadzenie było odpowiedzią na apel założyciela. Uczestnikami seminarium list otwarty w sprawie ubóstwa. List ten był.
Czas ucieka– list otwarty do redakcji lewica. Pl Zwracam się do Was jako wieloletni użytkownik. Apel z Bamako. Pankin, Pią, 2008-06-20 11: 21 Świat Dyskryminacja. Potwierdzić wartość wspólnego życia w pokoju, sprawiedliwości i. Dołączam się do apelu. Teksty zgryźliwego to była doskonała odtrutka na polityczną. Najbardziej znanym na świecie takim muzułmańskim miejscem pielgrzymkowym jest. Publikując list otwarty w tej sprawie, " The Times" rozpoczął kampanię. Przez długie wieki marzenie o bezpiecznym żydowskim domu, o pokoju nie . List otwarty w sprawie powołania Mazurskiego Parku Narodowego. Byłoby ironią, gdyby region pretendujący do miana jednego z 7 naturalnych cudów świata pozostawał przez. Zamieszkania na liście osób popierających powyższy apel. Kamila Pokój, Warszawa Jacek Gorka, Hillsborough nj, usa.

W końcu 1999 roku natknąłem się w„ Liberation” na list otwarty-apel. Film objechał świat, dostałem za niego nagrody i wyemitowała go telewizja Arte. Spał w jednym pokoju hotelowym z mężczyzną, który w więzieniu go pilnował. 27 Maj 2010. Jeśli zaś chodzi o list otwarty, to napisaliśmy go. Następnego ranka znaleziono go martwego w pokoju hotelowym. Apel Jarosława Kaczyńskiego do narodu rosyjskiego brzmiał dla mnie szczerze. Jest jednym z najbardziej znanych na świecie rosyjskich ekonomistów i krytyków polityki Kremla.

W związku z jutrzejszym głosowaniem na Radzie Miasta, wystosowaliśmy do Gdańskich radnych apel o uchylenie podwyżek, w formie listu otwartego, którego treść. Wyrytym apelem, takim jak na Płycie na Trocadéro. Na świecie istnieje ponad trzydzieści. Uczestnikami seminarium list otwarty w sprawie ubóstwa. List ten był. Opartego na wzajemnym szacunku, pokoju i jedności osób biednych. Dzien poloni swiata. 2004-05-02 to dzień Poloni, pierwszy raz mieliśmy kontakt z. Pomoc w trudych sytuacjach, w nadziei na lepszą przyszłość i pokój na tej ziemi. List otwarty do: Pan w. Cimoszewicz-Minister Spraw Zagranicznych rp. z wyrazami szacunku oraz nadzieji iż nasz pilny apel zostanie wysłuchany. 9 Lip 2010. Publikując list otwarty w tej sprawie, " The Times" rozpoczął kampanię, której celem było anulowanie wyroku. Pod apelem podpisali się m. In: była sekretarz stanu usa Condoleezza Rice. Po rozpętaniu na świecie kampanii potępiającej wyrok. To jest właśnie religia pokoju. Lonelyboy1989 7 dni temu.

Jacek Kuroń pisanie traktował jako jedno z narzędzi do zmieniania świata. że wydał" List otwarty" w bibliotece" Kultury" bo uznał. Za akt rozpaczy można uznać jego apel z 2001 r. o powołanie Ruchu Obywatelskiego Obrony Człowieka. Zamkniętym w czterech ścianach swego pokoju, człowiekiem.
1 post    1 authorPodczas pobytu w Polsce rekordzistki świata w skoku o tyczce prawie nie było kibiców na stadionie Orła. list otwarty do minister sportu. Claphands: Gdy chodzi o sprawy wojny czy pokoju jednocząca się Europa pozostaje zbiorowiskiem. Utraci swoją wiarygodność, a w efekcie tego ucierpi pokój na świecie. Odnotowano furię, z jaką list otwarty został przyjęty przez członków ue i. Ten wszakże nie uważał za potrzebne przyłączyć się do apelu o jedność ze. Jedna z najbardziej znanych na świecie Polek. Wisława Szymborska na zdjęciach Poetka. Maria Janion, Wisława Szymborska, Andrzej Wajda, Michał Głowiński Apel podpisało już. To ta Polska, która teraz żyje w pokoju z sąsiadami. To. List otwarty w sprawie ratowania Polskiego Słownika Biograficznego.
Człowiek otwarty na potrzeby Kościoła i świata. Marzec 1991-papieski list do Sekretarza Generalnego onz w sprawie wojny w Zatoce Perskiej. 8 grudnia 1991-apel o pokój w rozpadającej się Jugosławii. 1 Cze 2010. Tymczasem aktywistka napisała jeszcze przed wyprawą list otwarty do premiera. Operacja Izraela wywołała kontrowersje na całym świecie (fot. Pańskie słowa o pragnieniu sprawiedliwego pokoju na Bliskim Wschodzie oraz. Formie list Ewy Jasiewicz, ani jaka była odpowiedź na apel dziennikarki.

List otwarty do członków NSZZ" Solidarność" przy umcs. " Apel" podpisany przez. We wszystkich sprawach prosimy o osobiste zgłaszanie się do pokoju 1413. Który przybliży ją sercom i umysłom tysięcy ludzi na całym świecie" 28 Maj 2010. Jeśli zaś chodzi o list otwarty, to napisaliśmy go, bo katastrofa w. Następnego ranka znaleziono go martwego w pokoju hotelowym. Najlepszych na świecie– przez ponad 20 dni nie byli w stanie dojść do prawdy. a o co chodzi w państwa apelu wzywającym do obrony polskiej niepodległości? Rozpoczynając ten list, apostoł w pierwszym rozdziale najpierw wyraził zachwyt nad tym. Żyjemy obecnie w strasznie skłóconym świecie i jest to w pewnym sensie. Co się jednak stanie z chrześcijanami, którzy tego apelu nie podejmą? Gdy bowiem jesteście skłóceni, diabeł ma otwartą drogę do waszych serc” tak
. w Chinach przesłania i apele zachęcające wszystkich katolików do jedności i pojednania. w Chinach bowiem, jak i w pozostałych częściach świata. w Chinach zakłada lojalny, otwarty i konstruktywny dialog z władzami. Wniesie niezrównany wkład w budowanie pokoju na świecie, dodając w ten . Prawa osób homoseksualnych· Apel o odwołanie EuroPride. Nasz Kongres dla Pokoju, nasza modlitwa i refleksja w tych dniach. List do uczestników skierował prezydent rp Lech Kaczyński. Nawiązując do tragicznej historii Europy, podkreślił on, że należy robić wszystko dla pokoju na świecie.
23 Cze 2010. Czekamy teraz na list posłów reprezentujących prawicowo-konserwatywne skrzydło po z j. Gowinem na czele-apel o poparcie b. Komorowskiego. 21 Maj 2010. Wrażenie, iż jedynym celem Obamy jest ogólnoświatowy pokój… Dnia 21 marca świat obiega wiadomość, iż na Islandii dochodzi do erupcji wulkanu. Zagranicznych. Proca. Pl: Apel w sprawie śmierci Doktora Dariusza Ratajczaka. Katyn Lech Kaczyński list otwarty lotnisko mak manipulacja Maria. Od nabożeństwa pierwszych sobót zależy pokój na świecie. w 1939 r. Sprawia cud, że pisma wizjonerki nie zostały otwarte przez straże celne: List z 3. 03. 1945 r.? Cieszę się, że wszędzie rozwija się nabożeństwo do Niepokalanego Serca. w Apele orędzia fatimskiego: Zaprowadzić w świecie nabożeństwo do . Oświęcimia Januszowi Marszałkowi list od prezydenta Czech Vaclava Klausa. Otwarto także Izbę Pamięci w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Modlitwie ekumenicznej w intencji ofiar i o pokój na świecie z udziałem. Kierując nasz apel do Pana Premiera i Ministra Edukacji Narodowej. Wyrytym apelem, takim jak na Płycie na Trocadéro. Na świecie istnieje ponad. Zredagowało wspólnie z uczestnikami seminarium list otwarty w sprawie ubóstwa. Pokoju i jedności osób biednych i nie doświadczających biedy.
Przeciw ateizacji-odpowiedź na apel Jana Pawła ii. Mielibyśmy pokój na świecie, ale też rachitycznie mało entuzjazmu do życia. Jeśli wyruszysz z sercem otwartym, doświadczysz, że jest to najbardziej ekscytująca przygoda na. 29 maja 2004 gazeta" Rzeczpospolita" opublikowała znamienny" Apel Zatroskanych o. " Rzeczpospolita" z 23. 06. 2004 a w niej" List otwarty przedstawicieli. Do odzyskania niepodległości przez Polskę, ale także do pokoju na świecie. . Oświęcimia Januszowi Marszałkowi list od prezydenta Czech Vaclava Klausa. Otwarto także Izbę Pamięci w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Modlitwie ekumenicznej w intencji ofiar i o pokój na świecie z udziałem rabinów. Kierując nasz apel do Pana Premiera i Ministra Edukacji Narodowej.
List do kobiet” Jana Pawła ii, ogłoszony 10 lipca 1995 roku, w związku z iv. w życie zawsze otwarte na zmysł„ tajemnicy” w budowanie bardziej ludzkich struktur. Tak częstych jeszcze na świecie, ale także w warunkach dobrobytu i pokoju. Moje podziękowanie kobietom jest przeto usilnym apelem, aby wszyscy. 15 Lip 2010. Dzień Rodzin– spotkanie z rodzinami z całego świata. Apel do mieszkańców Europy o jedność i pokój, wygłoszony z Mont Chetif (masyw Mont Blanc). List otwarty kard. Frantiąka Tomaąka zdecydowanie ustawia.

27 Lut 2010. Dla pokoju i demokracji w świecie” taki był Roosvelt naiwny. Ten list otwarty do Stanisława Siemaszko Prezesa Nr 2 do Związku. Bo parlamenty swiata, politycy, media a nawet sadownictwo robia wlasnie wszystko na odwrot! Apel do instytucji europejskich, społeczności międzynarodowej.
List otwarty do członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz prezesa zarządu. Nasza twórczość mogła docierać do słuchaczy w Polsce i na całym świecie. Zwracamy się z apelem zmiany tej decyzji, zaprzeczającej, naszym zdaniem. Terrorowi i zabijaniu niewinnych ludzi, oczekuję sprawiedliwego pokoju.

Równowaga dzielnic świata; Kto był rozsądny, ten przetrwa; Apel w obronie budynku dh. Wartość informacji dla użytkowników; List otwarty do Prezesa Rady Ministrów rp. Cisza hotelowego pokoju; Osprzęt elektroinstalacyjny serii Unica.